Aké cviky na zväčšenie penisu existujú? domáce a jednoduché

V tomto článku sme zhromaždili rôzne cvičenia a metódy na zväčšenie penisu, ktoré sa vo väčšine prípadov vykonávajú iba pomocou rúk. Tieto techniky, ak sú správne vykonané, sú absolútne bezpečné pre zdravie; zároveň vám umožňujú pridať centimetre k parametrom dĺžky aj priemeru penisu.

Manuálne cvičenia na zväčšenie penisu vám umožňujú dosiahnuť dlhodobý výsledok, ktorý vám zostane dlho. Po preštudovaní nižšie navrhnutých metód si môžete vybrať ten správny pre seba. Chceli by sme vás však varovať, že sa dôrazne odporúča, aby ste sa pred vykonaním ktoréhokoľvek z týchto cvičení poradili s lekárom, ktorý vám pomôže vybrať si pre vás správnu techniku a povie vám, či je pre vás konkrétna metóda na zväčšenie penisu vhodná.

Aké cvičenia vám umožňujú zvýšiť penis

cvičenia na zväčšenie penisu

Ako sme už uviedli, na vykonávanie väčšiny manuálnych techník budete potrebovať iba ruky. V niektorých prípadoch sa používajú ďalšie zariadenia a zariadenia. Pravidelné cvičenie vám umožní zväčšiť dĺžku penisu a jeho objem, ako aj zvýraznenie jeho hlavy. Pre začiatočníkov odporúčame začať s jelqingom, Kegelom a inými cvičeniami na naťahovanie tkanív.

Potom, aby sme si na túto záťaž zvykli, musíme zvýšiť intenzitu a trvanie tréningu. Po zvládnutí tejto fázy sa môžete nazývať pokročilým používateľom a prejsť na používanie špeciálnych zariadení na zväčšenie penisu - napríklad vyskúšať extender alebo zavesenie záťaže.

Všetky fyzické cvičenia na zväčšenie penisu možno rozdeliť do dvoch hlavných skupín:

 • Strečingové techniky. Tieto cvičenia sú určené predovšetkým na zvýšenie dĺžky penisu. Patrí medzi ne manuálny strečing, ale aj strečing tkanív pomocou špeciálnych prístrojov – extenderov, naťahovačov a vešiakov.
 • Cievne techniky. Takýto tréning vám umožňuje zväčšiť objem penisu vďaka aktívnemu vplyvu na jeho cievy. Patria sem cvičenia ako: upnutie, pumpovanie, sedenie na penise, jelqing (čiastočne).

Jelqing na zväčšenie penisu

jelqing na zväčšenie penisu

Predpokladá sa, že vaskulárna technika nazývaná jelqing, vykonávaná pomocou rúk, sa rozšírila od predstaviteľov arabských národov. Toto je jedna z najpopulárnejších metód manuálneho zväčšenia penisu a je súčasťou väčšiny cvičebných programov.

Jelqing sa môže vykonávať samostatne aj ako dodatočná stimulácia s inými metódami zväčšenia penisu; a tiež - ako zahrievanie pred, napríklad pomocou špeciálnych zariadení.

Výhody jelqing zahŕňajú nasledujúce body:

 • Pri vykonávaní cvičení sú zapojené iba ruky;
 • Táto technika vám umožňuje pracovať na zväčšení dĺžky penisu - pri vykonávaní jelqingu v stave erekcie 40-60% a na zväčšení jeho priemeru: v tomto prípade by sa cvičenia mali vykonávať na úrovni erekcie 80 %;
 • Jelqing zlepšuje krvný obeh a zvyšuje výdrž;
 • Ako bonus možno zaznamenať účinok na zvýšenie libida.

Vo všeobecnosti sa jelqing týka jednoduchých fyzických cvičení. Toto cvičenie však pomáha zväčšiť nielen kmeň penisu, ale aj jeho hlavu.

Suchý jelq

suchý jelqing na zväčšenie penisu

V tejto verzii sa cviky vykonávajú bez použitia akéhokoľvek lubrikačného gélu. Musíte sa začať pohybovať pomaly a opatrne. Táto metóda je vhodná skôr pre pokročilých používateľov, ktorí si už osvojili správny úchop prstenca a sú schopní kontrolovať úroveň vzrušenia pri priblížení.

Jelqing mokrou metódou (wet jelq)

mokrý jelqing na zväčšenie penisu

Táto metóda zahŕňa použitie lubrikantu, teda špeciálneho lubrikačného gélu, ktorý vám umožní spríjemniť cvičenie. Táto možnosť je vhodnejšia pre začínajúcich používateľov.

Technika vykonávania je nasledovná:

 1. Pri použití lubrikantu sa lubrikant musí aplikovať na pohlavné orgány a jemne rozotrieť po koži;
 2. Potom musíte dosiahnuť správnu úroveň erekcie - v závislosti od požadovaných výsledkov;
 3. Pomocou palca a ukazováka vytvorte prstencový úchop a umiestnite ho čo najbližšie k základni penisu;
 4. Pri použití stredného tlaku týmto úchopom sa opatrne pohybujte pozdĺž trupu a zastavte sa pred hlavou;
 5. Vyššie uvedený pohyb sa počíta ako jeden jelq. Malo by to trvať asi dve alebo tri sekundy;
 6. Počas cvičenia musíte pravidelne meniť ruky. Celý prístup by mal trvať asi 10 minút; za túto dobu sa spravidla vyrobí asi 250 takýchto jelkov.

Stlačte jelq

stláčanie jelqing na zväčšenie penisu

Táto variácia jelqingu je určená predovšetkým na zväčšenie priemeru penisu, ale môže pracovať aj s jeho dĺžkou. Aplikovaný tlak vám umožňuje natiahnuť proteínové membrány kavernóznych telies tkanív penisu. S touto technikou sa odporúča začať po niekoľkých mesiacoch suchého alebo mokrého jelqingu. Zároveň, aj so skúsenosťami, je potrebné začať s hladkými záťažami, postupne zvyšovať intenzitu.

Spôsob vykonania:

 • Úroveň excitácie by mala byť od 60 do 95% - čím vyšší je tento ukazovateľ, tým intenzívnejšie sa penis zvýši;
 • Pravá ruka musí byť položená na základni penisu, pričom ju zovriete do prstenca a stiahnete kožu späť;
 • Druhá ruka vykonáva štandardnú techniku jelqing; priľnavosť musí byť silná. Ruka sa pohybuje od koreňa penisu k hlave;
 • Počas cvičenia je potrebné z času na čas mierne uvoľniť zovretie pri koreni penisu. To umožní novej časti krvi vstúpiť do pohlavného orgánu a udržať požadovanú úroveň erekcie.

Techniky Aarona Kemera

Jedným z najznámejších diel autora je kniha, ktorá hovorí o metóde zväčšovania penisu prirodzenou cestou. Táto kniha sa dá ľahko nájsť na internete; číta sa to celkom jednoducho, napísané s istou dávkou humoru a celkom dobrým jazykom. Tieto informácie budú užitočné pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov v oblasti zväčšenia penisu.

Tento text je možné stiahnuť a preniesť do telefónu alebo elektronickej knihy, aby ste si ho mohli pohodlne prečítať aj mimo domova.

Aaron Kemmer sa vo svojej práci opiera o štatistické údaje. Po prečítaní knihy sa budete môcť dozvedieť, aké výsledky možno dosiahnuť pravidelným používaním manuálnych techník a iných jednoduchých a cenovo dostupných metód zväčšovania penisu. Nájdete v nej rôzne tipy a triky – vrátane tých pre prípady, keď môžu nastať nejaké problémy.

NUP - konzervatívne metódy zväčšenia penisu

konzervatívne metódy zväčšovania penisu

Tento koncept znamená prirodzené zväčšenie penisu a je to manuálna, konzervatívna technika. Práca na zväčšení falusu nastáva zväčšením kavernóznych teliesok, ktoré tvoria tkanivo penisu, a natiahnutím tuniky - to znamená albuginea a hubovitého tkaniva. To všetko prispieva k rastu dĺžky penisu a jeho priemeru.

Pomocou takýchto cvičení dokázali mnohí predstavitelia mužskej populácie dosiahnuť viditeľné výsledky; tieto techniky majú pozitívny vplyv aj na mužský organizmus a majú liečivé vlastnosti.

Ciele používania takýchto manuálnych cvičení zahŕňajú:

 • Zvýšenie parametrov penisu;
 • Dosiahnutie silnej a kvalitnej erekcie;
 • Zbavte sa problému s predčasnou ejakuláciou.

Metódy a techniky súvisiace s NUP sú:

 • Použitie špeciálnych zariadení a zariadení: extendery, expandéry, nosidlá, čerpadlá, závesné bremená, zariadenia na jelqing atď.
 • Manuálne techniky - strečing, jelqing, upnutie atď. ;
 • Ako dodatočné prostriedky sa často používajú externé prípravky - krémy, gély a spreje na zväčšenie penisu, ako aj doplnky na zlepšenie erekcie a zvýšenie tónu tela.

Kegelove cviky

<8_img_center>

Kegelove cviky nemajú priamy vplyv na rast penisu, sú však silným podporným nástrojom. Kegelove cvičenia môžu zvýšiť tón a zlepšiť fungovanie svalov spojených s procesom ejakulácie; pôsobí ako prevencia inkontinencie a iných zmien v organizme súvisiacich s vekom; predĺžiť možný čas sexuálneho kontaktu; zlepšiť pocity počas intimity.

Na dosiahnutie výrazného účinku sa Kegelove cvičenia odporúčajú vykonávať 1, 5-2 mesiace najmenej 3-4 krát týždenne; ideálne denne.

Pred začatím tried musíte pochopiť, ktorý sval by mal fungovať. Ak ho chcete nájsť, postupujte takto:

 • Počas močenia zastavte proces a vnímajte, ktorý sval sa práve sťahuje;
 • Pri maximálnej erekcii sa snažte vykonať taký pohyb pohlavným orgánom, aby „vyskočil". Cíťte svaly, ktoré sa podieľajú na tejto práci.

Existuje niekoľko možností na vykonávanie Kegelových cvičení:

 1. Držte napätie 10 sekúnd a potom relaxujte na rovnaký čas. Vykonajte túto kombináciu trikrát a odpočívajte pol minúty. Potom vykonajte podobné kombinácie rýchlo, do 5 sekúnd 10-krát;
 2. Striedavo stláčajte a uvoľňujte svaly na 5 sekúnd – urobte 10 takýchto prístupov. Potom na desať sekúnd vykonajte cvičenie najrýchlejším tempom; potom sa snažte držať stlačenie dve minúty.
 3. Rýchlo stlačte a uvoľnite svaly 30-krát; postupne zvyšujte počet takýchto sérií na 100. Potom musíte 3-krát stlačiť a uvoľniť svaly na 30 sekúnd na pohyb.
 4. Najjednoduchšou možnosťou je striedavo stláčať a uvoľňovať svaly na pár minút denne; postupne zvyšujte čas priblíženia na pol hodiny.

natiahnutie penisu

Toto je možno jedna z najpopulárnejších metód na zväčšenie penisu - predovšetkým jeho dĺžky. Táto skupina zahŕňa rôzne techniky:

 • Natiahnutie v tvare A. Pracuje s celým povrchom penisu. Rukoväť v tvare krúžku je umiestnená za polonahou hlavou a sekundová ruka je umiestnená pod driekom penisu. Natiahnutie sa vytlačí na 30 sekúnd;
 • V-streč. Snímanie môže byť priame alebo spätné;
 • Jai sa natiahol. Ľahký úsek; vhodné pre začiatočníkov alebo ako rozcvička;
 • <9_img_center>
 • bts stretch. Pracuje s hornými väzmi penisu; pohlavný orgán sa stiahne späť, umiestni sa medzi nohy pomocou reverzného prstencového úchopu. Pozícia sa musí držať päť minút;
 • Sadsakova technika. Jedna z najefektívnejších a najúčinnejších metód, ktorá vám umožňuje čo najviac natiahnuť falusové membrány. Vykonáva sa na vzpriamenom člene; nie je vhodný pre začiatočníkov. Od koreňa po hlavu je potrebné vytvoriť hladký ohyb;
 • Yuli (technika č. 3, extrém). Cievna technika, ktorá je tiež vhodná len pre pokročilých. Pracuje predovšetkým s obvodom penisu; umožňuje však a do určitej miery zväčšiť dĺžku;
 • ručné naťahovanie. Pohyby sa vykonávajú suchými rukami; obvod sa robí za hlavou a orgán sa jemne ťahá dopredu a do strán. Strečing sa vykonáva päť sekúnd, 5-10 sád v každom smere; časom by sa mal celkový nastavený čas zvýšiť na päť minút. Táto technika je určená predovšetkým na zväčšenie dĺžky penisu.
manuálne naťahovanie penisu

Pred vykonaním akéhokoľvek cvičenia na natiahnutie penisu sa odporúča predhriať penis - možno to urobiť obkladom namočeným v horúcej vode, alebo si dať horúcu sprchu / kúpeľ.

To prispeje k zvýšeniu elasticity tkanív a ich schopnosti natiahnuť sa, čím sa zníži riziko zranenia na minimum.

Masturbácia

Masturbácia samotná neovplyvňuje dĺžku penisu - tento efekt možno dosiahnuť kombináciou s manuálnymi strečingovými technikami alebo jelqingom.

masturbácia na zväčšenie penisu

Kompetentná technika masturbácie však môže pozitívne ovplyvniť hrúbku penisu, najmä v jeho strednej časti. Zároveň sa verí, že príliš častý a nesprávne vykonaný proces môže nepriaznivo ovplyvniť vzhľad penisu.

V každom prípade na zvýšenie penisu sa odporúča pridať k masturbácii ďalšie cvičenia vrátane špeciálnej masáže.

intímna masáž

masáž penisu na zväčšenie

Pravidelná masáž penisu, vykonávaná počas dlhého časového obdobia, vám umožňuje dosiahnuť zväčšenie penisu v dĺžke aj v priemere. Existujú prípady, keď nárast dĺžky bol 7 centimetrov a obvod - 3 centimetre.

Prvé výsledky možno vidieť už po mesiaci pravidelného cvičenia. Pred vykonaním tejto techniky treba pohlavný orgán pripraviť zahriatím – napríklad horúcou sprchou.

Ako lubrikant sa tiež odporúča používať špeciálne krémy a gély, ktoré pracujú s veľkosťou penisu. Po nanesení a rozotretí lubrikantu vykonajte jai strečing ako rozcvičku.

intímna masáž na zväčšenie penisu

Samotná intímna masáž sa vykonáva takto:

 1. Prstencový úchop vyrobený palcom a ukazovákom je umiestnený na spodnej časti penisu a je vedený pozdĺž drieku. Po dosiahnutí hlavy držte túto pozíciu 10 sekúnd;
 2. Potom musí byť penis uchopený spolu s hlavou a vytiahnutý na maximálnu možnú dĺžku, pričom v tejto polohe držte 30 sekúnd. Potom si urobte krátku prestávku 5-10 minút a postup zopakujte.

Koľko môžete zvýšiť penis tréningom

Manuálne cvičenia sa považujú za účinné vo veci zväčšenia penisu. Aby však bolo vidieť výsledok, treba ich vykonávať dlhodobo – po šiestich mesiacoch pravidelného tréningu možno k dĺžke pridať 2 – 3 centimetre, k priemeru od 1 cm.

Ako veľmi môžete zväčšiť svoj penis

Výhody a nevýhody manuálnych techník

Manuálne metódy, známe svojou účinnosťou pri tréningu na zväčšenie penisu, majú množstvo výhod aj niektoré nevýhody.

Medzi výhody patrí:

 • Táto metóda je konzervatívna technika - to znamená, že na zvýšenie parametrov nie je potrebné uchýliť sa k plastickej chirurgii a injekčnej kozmetológii;
 • Účinok je predĺžený; po ukončení tréningu možno pozorovať mierny návrat - nie viac ako 0, 5 cm;
 • Ako bonus získate zvýšenie libida, posilnenie erekcie a schopnosť rýchlo sa zotaviť zo stresu;
 • Tieto techniky si nevyžadujú žiadne finančné výdavky; manuálne techniky sa dajú ľahko implementovať doma.

Z mínusov možno poznamenať: potreba dlhých a pravidelných tried na dosiahnutie nejakého účinku; začiatočníci majú zvýšené riziko poranenia penisu; príliš intenzívne zaťaženie môže spôsobiť nepríjemné a nepríjemné pocity.

Hodnotenie zväčšenia penisu

Najúčinnejšími cvičeniami na zväčšenie penisu medzi užívateľmi sú jelqing a strečingové cvičenia. Masáž je menej populárna; Kegelove cvičenia a masturbácia sa samy osebe nepovažujú za účinné.

Bezpečné prevedenie

ako bezpečne vykonávať cvičenia na zväčšenie penisu

Ako sme už uviedli, negramotná technika vykonávania manuálnych cvičení a príliš intenzívne zaťaženie môžu spôsobiť zranenie penisu. Tieto chyby sú typické najmä pre nováčikov v tomto biznise. Tu je návod, ako sa im vyhnúť:

 • Nezanedbávajte predbežné zahriatie penisu. Ak sa nechcete zakaždým osprchovať alebo okúpať, urobte si obklad z uteráka namočeného v horúcej vode, alebo použite improvizovanú vyhrievaciu podložku z ponožky, do ktorej sa nasype horúca krupica;
 • Pred hlavnými cvičeniami urobte rozcvičku. V tejto funkcii môžete použiť techniku strečingu jai; musí sa to robiť aspoň dve minúty;
 • Tieto cvičenia na zväčšenie penisu sa nevykonávajú pri maximálnej úrovni erekcie – toto pravidlo je dôležité najmä pre začiatočníkov. Pokúste sa ovládať úroveň vzrušenia;
 • Je potrebné starostlivo dodržiavať pokyny pre správnu implementáciu konkrétnej techniky;
 • Zaťaženie sa musí zvyšovať postupne a hladko;
 • Počas tried by sa nemali vyskytnúť bolestivé pocity; ak ich cítite, je to signál, že cviky nie sú vykonávané správne.

Konečne

Manuálne cvičenia sú jednoduchým a relatívne bezpečným spôsobom, ako si doma bezplatne zväčšiť svoj penis. Samozrejme, aby ste dosiahli výsledok, musíte sa zásobiť trpezlivosťou a vytrvalosťou - v tomto prípade vás výsledný efekt nesklame.