Zväčšenie penisu doma - spôsoby a prostriedky

malá veľkosť penisu pre mužov

Veľkosť penisu je pre tínedžera problémom, ale aj po 20 rokoch, keď telo prestane rásť, sa muži obávajú, či je penis dostatočne veľký na to, aby uspokojil ich milovanú. Chirurgická intervencia je povolená len podľa indikácií. Preto tí, ktorí sú so sebou nespokojní, začínajú hľadať iné spôsoby. Ako zväčšiť člen doma a čo je na to potrebné - existuje veľa metód a technológií na samopredlžovanie, je dôležité vybrať si ten najvhodnejší pre seba.

Hlavné spôsoby, ako zvýšiť veľkosť penisu

Ak zhromažďujete informácie z rôznych zdrojov, analyzujete hlavné metódy, môžete si vybrať niekoľko z najbežnejších:

 • Špeciálne náplasti. Ich účinok je dosť pochybný.
 • Cvičenia na zvýšenie. Účinnosť tiež nie je ničím overená.
 • Chirurgia. Považuje sa to za nebezpečný postup, ktorý môže spôsobiť rôzne komplikácie.
 • Vákuové čerpadlá. Niektoré z nich môžu priniesť nevýznamné výsledky.
 • Gély na báze rastlinných zložiek. Starostlivo vybrané prírodné prvky môžu priniesť dobré výsledky.

"Čím väčší, tým lepší". Táto pravda bola od nepamäti vtĺkaná do dospelého človeka – najprv ľudová slovesnosť s uctievaním falusu ako symbolu plodnosti a sily, potom neskúsené kamarátky a potom – nespokojné dievčatá, ktorých poznámky smerovali len k ponižovaniu ľudskej dôstojnosti. S čím skončíme? Viac ako 50 % mužov v reprodukčnom veku a starších sníva o tom, že si pridajú pár alebo aj viac centimetrov v penise.

Aká veľkosť penisu je normálna

Podľa štatistík sa priemerná veľkosť vzpriameného penisu na celom svete pohybuje od 10 cm do 18 cm. Prirodzene existujú odchýlky nahor a nadol, ale často je to spôsobené geografiou (alebo rasou), dedičnosťou alebo rôznymi patológiami (v v prípade neuveriteľne malých alebo veľkých rozmerov).

Vedci tiež zistili, že v pokojnom stave je dĺžka penisu 9 cm s normálnou odchýlkou 2 centimetre.

Pri rozhovoroch s dievčatami a ženami v strednom veku o tom, akú veľkosť penisu považujú za optimálnu pre úspešný sexuálny vzťah, sa respondenti zamerali na hrúbku mužského pohlavného orgánu, a nie na jeho dĺžku. Podľa dievčat na hrúbke záleží a čím viac, tým viac rozkoše majú a tým častejšie zažívajú vaginálny orgazmus.

Zväčšenie penisu doma

Existuje niekoľko populárnych spôsobov, ako zväčšiť penis doma na internete a na počutí. Poďme sa pozrieť na najobľúbenejšie z nich a prísť na to, čo funguje a čo je len marketingový trik pre zúfalcov.

Zväčšenie penisu pomocou sódy bikarbóny

Áno, áno, počuli ste dobre a nezdalo sa vám to. Veľkosť penisu je možné zväčšiť obyčajnou sódou bikarbónou.

Niektorí predstavitelia alternatívnej medicíny odporúčajú užívať 150 ml vody denne s lyžičkou sódy zriedenej v nej.

Takéto riešenie priaznivo pôsobí na organizmus, odstraňuje toxíny a tým zlepšuje kvalitu a dĺžku pohlavného styku. Neexistujú však žiadne spoľahlivé údaje potvrdzujúce zvýšenie penisu po užití roztoku sódy.

Druhým spôsobom, ako zvýšiť penis pomocou sódy, je teplý kúpeľ. Vezmeme rovnaké riešenie, o ktorom sme hovorili, trochu vyššie a umiestnime do neho mužský pohlavný orgán na 2-5 minút. Tento postup je vhodné urobiť hodinu - 40 minút pred pohlavným stykom.

Účinok tejto metódy je spôsobený zlepšením krvného obehu a rozšírením krvných ciev v penise. To znamená, že počas erekcie môžete počítať so zväčšením vašej obvyklej veľkosti o jeden alebo dva centimetre na dĺžku a rovnakú šírku. Stojí za zváženie, že pravidelnosť teplých kúpeľov so sódou je dôležitá, pretože účinok je dočasný a od jedného okamihu sa nič nestane.

pumpa na zväčšenie penisu

Prefíkaní vedci vynašli úžasné zariadenie - špeciálnu pumpu na zväčšenie penisu doma.

Pumpa funguje podtlakovo a používa sa nielen na zväčšenie mužského penisu, ale aj na rôzne ochorenia, ako je erektilná dysfunkcia, po operácii prostaty alebo rehabilitácii po rádioterapii. Vo všeobecnosti solídny prínos a nič viac.

Ako funguje čerpadlo

Penis vložíte do pumpy a pomocou špeciálnej ručnej pumpy (alebo stlačením tlačidla, ak je pumpa elektrická) v nej vytvoríte podtlakový efekt. Pri rovnomernom zvýšení tlaku sa aktivuje krvný obeh v penise a zväčší sa oveľa viac ako pri prirodzenej erekcii.

Výhody a nevýhody používania penisovej pumpy

Táto metóda je najnebezpečnejšia a ak sa čerpadlo používa správne, je nemožné spôsobiť si akékoľvek zranenie. Pri častom používaní sa však môžu vyskytnúť malé modriny a modriny v dôsledku poranenia krvných ciev, ktoré sú blízko pokožky.

O koľko centimetrov sa dá člen s pompou zväčšiť? Ak veríte recenziám skutočných ľudí, tak 10 percent určite. Majte však na pamäti, že efekt zväčšenia penisu netrvá večne, zvyčajne trvá niekoľko hodín a po chvíli sa penis vráti do svojej obvyklej veľkosti.

Pri pravidelnom používaní pumpy môžete dosiahnuť trvalý efekt, no v tomto prípade ju bude potrebné používať roky každý deň niekoľkokrát. A takáto frekvencia vám hrozí lymfatickým edémom a stmavnutím pokožky.

Cvičenie na zvýšenie veľkosti mužnosti

Existuje niekoľko cvičení na zvýšenie veľkosti penisu. Sú zamerané na pretiahnutie kavernóznych tiel penisu a môžu vám pripomínať erotickú masáž alebo masturbáciu s určitými pravidlami. Hlavná metóda zväčšenia penisu doma pomocou cvičení sa nazýva jelqing.

technika jelqing

Pred cvičením je potrebné penis poriadne zahriať. To vás ochráni pred zranením a minimalizuje bolesť, ktorá môže nastať pri príliš aktívnom cvičení.

Pripravte si improvizovanú vyhrievaciu podložku. Zohrejte trochu kuchynskej soli na suchej panvici a vložte ju do ponožky. Striedavo priložte teplú ponožku na penis, aby ste ho zohriali zo všetkých strán.

Ak sa nechcete trápiť s vyhrievacou podložkou, použite teplú vlhkú handričku alebo sa okúpte, no nezostávajte príliš dlho.

Po zahriatí penisu začnite jelqing.

 • Naneste lubrikant po celej dĺžke penisu.
 • Spojte palec a ukazovák ruky tak, aby vytvorili okrúhle písmeno „o".
 • Začnite pohybovať penisom hore a dole, čo spôsobí trochu vzrušenia, ale nevedie to k úplnej erekcii.
 • Teraz, keď sa pohybujete, vynaložte určité úsilie, ako keby ste stlačili penis. Prsteň prstov naťahujte veľmi pomaly (viac ako 30 sekúnd), pričom sa vyhýbajte hlave penisu. 50 opakovaní bude stačiť.
 • Potom môžete začať stláčať dlaňami. Umiestnite penis medzi otvorené dlane as určitým úsilím ho stlačte na 10 sekúnd a potom ho potiahnite do strán a dopredu. Opakujte 50-krát.

Vykonávaním týchto jednoduchých cvičení dvakrát denne dosiahnete dobré výsledky pri zväčšení penisu. Majte na pamäti, že najdôležitejšou vecou pri jelqingu je pravidelnosť cvičení.

Týždeň po začatí jelqingu môžete zvýšiť počet opakovaní na 100 alebo 200, podľa vlastného uváženia a pohody.

Ak veríte recenziám mužov, ktorí cvičia jelqing priebežne, v priemere sa im podarilo zväčšiť o 2 cm.

Krém na zväčšenie penisu

Často môžete nájsť reklamy na rôzne krémy a masti na zväčšenie mužského penisu. A občas to môže byť veľmi lákavé - ale čo už, len pomazané a už o pár centimetrov navyše v obvode a dĺžke.

V skutočnosti majú všetky takéto masti len dočasný účinok, pretože ich zloženie spôsobuje lokálne zlepšenie krvného obehu a rozširuje kavernózne telieska, ktoré tvoria penis.

Zloženie týchto krémov je založené na prírodných zložkách. Napríklad môžu obsahovať extrakt z koreňa zázvoru, bodliak, ženšen, kolagénový komplex na zlepšenie elasticity tkanív penisu a dokonca aj niektoré triesloviny.

veľký kohút pilulky

Ďalším dômyselným vynálezom modernej medicíny sú pilulky a kapsuly, ktoré zväčšujú veľkosť penisu. Rovnako ako masti, ich zloženie je založené predovšetkým na prírodných zložkách, čo minimalizuje možné poškodenie a prítomnosť vedľajších účinkov počas podávania.

Výrobcovia tabletiek okrem zväčšenia dĺžky a hrúbky penisu sľubujú aj zvýšenie libida, zlepšenie erekcie a dĺžky pohlavného styku. Niektoré tiež zlepšujú kvalitu spermií a zvyšujú šancu na počatie, čo je dobré pre mužov, ktorí plánujú mať deti.

Jediným negatívom je, že tabletky na zväčšenie penisu nie je také ľahké zohnať, nepredávajú sa v každom sexshope a dokonca aj v internetových obchodoch je nedostatok.

A samozrejme neexistujú žiadne vedecky potvrdené údaje, ktoré by vyvracali alebo dokazovali schopnosť kapsúl pozitívne ovplyvniť veľkosť penisu, takže metóda je veľmi pochybná.

Predĺženie penisu závažím

Áno, to ste si nemysleli. Niektorí obzvlášť riskantní ľudia vešajú na penis závažia, aby ho natiahli a zväčšili tak jeho dĺžku. Netreba dodávať, že je to márna zábava, ktorá povedie ak nie k sklamaniu, tak k zraneniam a pretrhnutiu väzov a kavernózneho tela penisu?

Nesnažte sa zavesiť si činku na vlastný penis, starajte sa o seba a starajte sa o prípadného potomka. : )

Zväčšenie penisu hormónmi

Hormonálne zväčšenie penisu je možné, ale iba ak máte menej ako 15 rokov. To je také sklamanie. V opačnom prípade si užívaním hormónov zarobíte na kopu negatívnych účinkov.

V kruhu kulturistov existuje názor, že užívanie hormónu gonadotropín má priaznivý vplyv na penis a spôsobuje jeho rast. V skutočnosti bude mať takáto terapia viac vedľajších účinkov. Áno, gonadotropín zlepšuje erekciu a kvalitu pohlavného styku, ale tu všetky výhody končia a začínajú problémy, respektíve hormonálne zlyhanie organizmu.

Existuje tiež názor, že testosterón je schopný obnoviť rast penisu a že to, čo počas tínedžerského obdobia počas návalu tohto hormónu nenarastie, „narastie" počas hormonálnej terapie. V praxi sa však ukazuje, že užívanie testosterónu má účinok iba u 5% tých, ktorí chcú zväčšiť veľkosť penisu, čo je porovnateľné s nulovou účinnosťou.

liečiv

Táto skupina zahŕňa všetky lieky, ktorých výrobcovia tvrdia, že po použití zväčšujú veľkosť orgánu:

 • Tabletky. Vďaka látkam, ako je tadalafil, človek zlepšuje erekciu, predlžuje sa dĺžka pohlavného styku atď. Špičková erekcia mierne zväčšuje veľkosť penisu a jeho tvrdosť, pričom túto kvalitu vysoko oceňujú ženy.
 • Výživové doplnky - Výživové doplnky nemožno považovať za lieky. Sú to skôr „vitamíny a stopové prvky", ktoré majú blahodarný a hlavne neškodný vplyv na organizmus. Zloženie obsahuje bylinky a prírodné zložky, ktorých pôsobenie tiež zlepšuje fungovanie reprodukčného systému a erektilnú funkciu tela.

Koreň ženšenu, maca peruánska, cordyceps, ginkgo biloba a ďalšie prírodné zložky sa používajú v mnohých liekoch na zdravie a zväčšenie mužov.

Gély, spreje a iné masti, ktoré sa musia pred sexom vtierať do genitálií. Guaran, gáfor, arginín a ďalšie látky v zložení robia ejakuláciu žiarivejšou, sexom dlhším a penis je hustejší a dlhší (ak zredukujeme popis obchodníkov na suché fakty). Akumulačný účinok znamená silnejší účinok pri dlhodobom používaní.

Pravdou je, že účinok všetkých liekov je založený na zlepšení krvného obehu v penise. Zjednodušene povedané, efekt je dočasný, pacienti síce hlásia zväčšenie veľkosti, no akonáhle prestanete užívať liek alebo používať gél, ich účinok postupne pominie. A napriek tomu je to bezpečná a cenovo dostupná metóda (v porovnaní s rovnakou hmotnosťou medzi nohami).

Chirurgia na zväčšenie penisu: rýchla a účinná

V modernom svete plastickej chirurgie sa operácie na zväčšenie dĺžky a šírky penisu stali veľmi populárnymi. Pozrime sa, ako sa to robí a vo všeobecnosti prečo.

Zväčšenie šírky penisu pomocou implantátov

Penilná protéza je indikovaná u mužov s erektilnou dysfunkciou a akýmikoľvek ochoreniami (vrodenými alebo získanými), ktoré môžu ovplyvniť schopnosť pohlavného styku.

Všetky protézy sa vyberajú individuálne a v závislosti od typu a nákladov majú svoje vlastné charakteristiky. Protézy najnovšej generácie sú teda špeciálne nafukovacie a hydraulické protézy, ktoré sa zavádzajú do kavernóznych tiel a vykonávajú stratené funkcie.

Zväčšenie penisu injekciami

Na zväčšenie šírky a objemu penisu sa používajú dva typy injekcií.

Prvým je zavedenie vlastného tukového tkaniva do penisu a nazýva sa lipolifting. Neuveriteľne bezpečná a rýchla metóda, rehabilitácia netrvá dlhšie ako pár dní.

Druhým typom injekcie je plnenie kyselinou hyalurónovou. Pomocou injekčnej striekačky s mikroihlou sa do penisu vstrekne špeciálny gél, ktorý vyplní priestor pod kožou a zväčší objem penisu po celej dĺžke o 1-2 cm.

Predĺženie penisu pomocou operácií

Ligamentotómia je názov operácie na zväčšenie dĺžky mužského penisu prerezaním podporného väzu penisu. V modernej medicíne sa používa laser, ktorý prerezáva špeciálne väzivo, ktoré drží penis v perineu.

Takto je možné zväčšiť dĺžku penisu o 3-5 cm a samotná operácia nebude trvať dlhšie ako 15 minút.

Používanie spotrebičov

Ak cvičenia zahŕňajú kumulatívny účinok v priebehu času, pre rýchly, ale jednorazový účinok, môže muž použiť špeciálne zariadenia a nástroje. K rastu orgánu samozrejme nepomôžu, no zaručujú pôžitok z nových vnemov zo zvýšených parametrov falusu.

trysky

Existuje mnoho trysiek, ktoré nielen dodajú penisu hrúbku a dĺžku, ale tiež pomôžu posilniť erekciu, čo znamená, že sa zvýši aj kvalita pohlavného styku. Trysky môžu byť uzavretého a otvoreného typu, uzavreté sú vhodnejšie na zvýšenie dĺžky falusu.

dievča je spokojné s veľkosťou mužského penisu

Je dobré, ak je tryska vyrobená z elastického a pružného materiálu, napríklad latexu alebo silikónu. Maximálne zvýšenie dĺžky falusu môže byť + 10 cm, v priemere výrobcovia ponúkajú + 3-6 cm Tryska tiež znižuje citlivosť hlavy penisu, čo znamená, že predlžuje pohlavný styk a rieši problém predčasnej ejakulácie .

Čerpadlá

Takéto zariadenie navonok pripomína pumpu, jeho princíp fungovania zaručuje okrem zväčšenia veľkosti orgánu aj zvýšenie potencie, erekciu a zlepšenie kvality sexuálneho života muža. Ale hlavné je, že pumpa pomáha mužovi dosiahnuť erekciu a dokonca aj pri erektilnej dysfunkcii podtlakom, ktorý spôsobuje prietok krvi do kavernóznych teliesok.

Vákuové čerpadlo sa musí používať nasledujúcim spôsobom:

 • penis je natretý krémom, po ktorom je vložený do valca zariadenia;
 • vzduch sa čerpá z valca, čo vedie k tlaku na orgán;
 • tlak zvyšuje prietok krvi, čím sa zvyšuje dĺžka a hrúbka penisu;
 • vstavaný tlakomer reguluje tlak na telo;
 • Pumpa sa má použiť pred pohlavným stykom.

Výsledok, ktorý pumpa sľubuje, je v skutočnosti dočasný, takže muži s erektilnou dysfunkciou a malými rozmermi ju používajú ako pomocnú pomôcku.

Predlžovače

Extender je špeciálny dizajn, ktorý je pripevnený k penisu na zvýšenie jeho dĺžky a hrúbky, ako aj na odstránenie zakrivenia. Princíp jeho účinku spočíva v silnom napätí tkanív a dlhšej expozícii. Kvôli tomu sa bunky kavernóznych telies začínajú deliť a rásť.

Názor odborníka: Extender je jediný prístroj, ktorý má dlhodobý terapeutický výsledok. Lekári schvaľujú jeho použitie na vyrovnanie tela a zvýšenie jeho veľkosti. Hlavná vec je, že sa používa pod dohľadom odborníka, pretože metóda zahŕňa vysoké riziko zranenia.

Existuje niekoľko typov extenderov – slučkové, vákuové a pásové. Pásové a vákuové zariadenia sa považujú za najpohodlnejšie a najúčinnejšie, zatiaľ čo slučkové zariadenia sú oveľa lacnejšie. Zariadenie je potrebné používať denne niekoľko hodín, akonáhle si telo zvykne na strečing, extender sa skrúti pre nové napnutie.

Ako rýchlo zväčšiť člena doma

Existuje mnoho spôsobov, ako zvýšiť člena domu v závislosti od načasovania výsledku:

 • jelqing - v komplexe môžete pridať centimeter za mesiac;
 • Kegelov komplex;
 • masáž;
 • náklad;
 • zvýšenie drog;
 • extender - účinok za dva dni;
 • vákuová pumpa;
 • krém;
 • trysky.

„Poraďte. Aby ste dosiahli výsledky veľmi rýchlo, výber iba jedného lieku nepomôže, potrebujete komplexný kompetentný účinok na orgán.

Ktorý spôsob si vybrať

Výber závisí od konečného cieľa.

Napríklad:

 • stimulácia prietoku krvi, postupné zväčšovanie dutín kavernóznych teliesok, zlepšenie erekcie
  (gél, krém, sprej, pumpa, kúpele so sódou, med, masážne techniky, výživa, doplnky stravy, tablety);
 • naťahovanie hubovitých, kavernóznych tkanív, väzov
  (naťahovač, vešiak, cvičenia, jelqing);
 • kombinovaný efekt
  - dosiahnuté kombináciou metód.

Posledná možnosť poskytuje maximálny pokrok. Zabraňuje stagnácii, zvyšuje príťažlivosť, silu erekcie. Výsledkom je nezvratné zväčšenie penisu.

Ako zvýšiť penis za týždeň

Odpruženie bremien

Zavesiť závažia na penis je rýchly spôsob, ale dosť traumatizujúci. Hmotnosť pôsobí na väzy s kavernóznymi telesami, čo pomáha natiahnuť dĺžku a zväčšiť penis. Mierne zvýšenie penisu je možné za týždeň a za 2 týždne je viditeľný výsledok 1, 5-2 cm. Čo je potrebné na zvýšenie mužského orgánu za 7 dní:

 • Predhrievajte penis.
 • Upevnite náplasť, ktorá je upevnená šnúrou.
 • Zaveste minimálnu záťaž.
 • Zostaňte v tomto stave až pol hodiny. S výraznou necitlivosťou sa záťaž odstráni.

Záťaž sa zvyšuje v závislosti od pocitov muža. Ale drastické činy môžu poškodiť a ochromiť.

Extender

Extender je ďalší nástroj, ktorý pomáha narásť penis za týždeň. Môžete si vybrať vysávač, slučku alebo pás. Looped je cenovo výhodnejší, ale neposkytuje také pohodlie ako iné typy. Podstatou predlžovača je natiahnuť falus, takže tkanivá rastú, aby sa zbavili nepohodlia. Výsledok nie je krátkodobý, ale pri zneužití môže ovplyvniť potenciu. Odporúča sa používať maximálne dve hodiny denne.

Použitie extenderu

Extender je zariadenie, ktoré natiahne penis, aby ho zväčšilo alebo upravilo jeho zakrivenie. Zariadenie funguje na princípe trakčnej metódy. V reakcii na predĺžené naťahovanie sa bunky v orgáne aktívne delia, čím sa zväčšuje mäso. Ostatné časti tela sú tiež korigované týmto spôsobom pomocou extenderového analógu. Medzi výhody zariadenia patrí zväčšenie penisu o 4 cm na dĺžku, o 2 cm na obvod. Zakrivenie penisu pri použití extenderu je možné korigovať o 40%. Zariadenie sa nosí 4-6 hodín denne. Tento čas počas dňa je rozdelený na niekoľko častí. Priebeh liečby trvá od 6 do 8 mesiacov. Pri nosení zariadenia musíte prísne dodržiavať pokyny a odporúčania lekára.

Nevýhody extendra zahŕňajú poškodenie pokožky, nepohodlie počas nosenia. Ak sa zariadenie používa nesprávne, môže dôjsť k opačnému efektu.

Ako zväčšiť penis za 5 minút

Okamžité zvýšenie bez následkov a navždy je mýtus. Za päť minút môžete pumpu krátko aplikovať. Ide však o dočasné opatrenie na zvýšenie veľkosti a podporu potencie. Pumpa vytvára podtlak, ktorý stimuluje prietok krvi a zvyšuje erekciu. Za hodinu účinok zmizne.

Aplikácia:

 1. Penis sa ošetrí krémom a vloží sa do valca.
 2. Aby sa vytvorilo vákuum, vzduch sa odčerpá. V tomto prípade dochádza k tlaku na penis.
 3. Zvýšený prietok krvi poskytuje zvýšenie objemu mužskej dôstojnosti za 5 minút. Zariadenie má tlakomer.

vákuová pumpa

Zariadenie nazývané „vákuová pumpa" odstraňuje vzduch okolo penisu, čo spôsobuje prietok krvi do orgánu. Zariadenie funguje na princípe pumpy. Tréning penisu s pumpou vyzerá takto:

 1. Zariadenie sa nasadí na orgán.
 2. Začiatočný tréning trvá 5 minút.
 3. Potom musíte trénovať telo striktne podľa pokynov pre pumpu.

Pred použitím vákua sa penis umyje a ošetrí krémom. Erekcia po aplikácii nastáva okamžite. Nárast objemu trvá až 2 hodiny.

K nevýhodám postupuzahŕňajú možné nepohodlie. Niekedy sa v dôsledku pumpy vyskytujú malé krvácania. Prístroj nepoužívajte dlhšie ako 20 minút denne, môžu nastať problémy s citlivosťou orgánu. Prílišné nadšenie pre pumpu vedie k opačnému efektu.

Ako zväčšiť penis za jeden deň

Na jeden deň môžete prevádzkovým zvýšením dosiahnuť krátkodobý účinok aj trvalý. Jednou z bezpečných metód rastu penisu je špeciálna tryska. Môže byť použitý otvorený alebo zatvorený. Takéto zariadenie je vhodné pre dlhodobé zvýšenie dôstojnosti a zvýšenú erekciu. Na predĺženie sa odporúča zvoliť uzavretý typ trysky.

Pre zachovanie citlivosti sa odporúča zvoliť mäkší materiál. Trysky vyrobené zo silikónu a latexu sa prakticky necítia. Podobné zariadenie sa používa niekoľko hodín. Mnohí hovoria, že za pár dní bude výsledok viditeľný. A už o tri dni sa muž cíti v posteli lepšie.

Osobitná pozornosť sa venuje krémom a gélom. Výrobca garantuje výsledok do 1 dňa, závisí však od priamych funkcií produktu. Existuje niekoľko typov liekov:

 • krátkodobé (pôsobenie pred sexom);
 • dlhodobé (účinok sa dosiahne asi za 2 dni);
 • ako pomôcka: ak sa súbežne používajú iné metódy na zväčšenie penisu.

Najradikálnejšou metódou, pre ktorú sa nie každý muž rozhodne, je operácia. V skutočnosti k zvýšeniu dôjde za 3 dni a trvanie účinku je celoživotné. Operácia je vhodnejšia pre mužov, ktorí majú zjavné odchýlky vo vývoji penisu. Ak je penis počas erekcie menší ako 11 cm, môže byť povolená operácia. Takéto operácie sa vykonávajú pre:

 1. Prídavky dĺžky.
 2. Zahusťovanie.

"Dôležitý fakt. Penis sa chirurgicky zväčší až na 4 cm. Operáciu vykonáva skúsený lekár v lokálnej anestézii. "

Krémy, gély, spreje

Masti a gély na zväčšenie penisu môžu posilniť pokožku penisu, spôsobiť erekciu a prekrviť penis. Nemôžu však dať penisu niekoľko centimetrov na dĺžku, akoby mágiou. Je lepšie používať krémy a spreje v komplexe v kombinácii s inými metódami.

Moderné gély a masti na pohlavné orgány obsahujú prírodné zložky aj chemické zlúčeniny. Pred použitím tohto alebo toho nápravy sa musíte uistiť, že na ňu nie je žiadna alergia. Na tento účel sa kompozícia testuje na malej ploche pokožky.