Ako zvýšiť hrúbku penisu bez operácie

Meranie priemeru penisu po vykonaní techník, ktoré zväčšujú jeho veľkosť

Veľkosť a tvar penisu je parameter, ktorý sa kladie od narodenia. Ale takí odborníci s vedeckými hodnosťami ako Steven T. Chan, Walter Schlesinger klinickými skúškami preukázali možnosť zmeny dĺžky a hrúbky falusu mechanickým pôsobením, ale bez chirurgického zákroku. Nižšie vám povieme, ako zväčšiť hrúbku penisu - techniky rotácie, kompresie, strečingu, váženia, ako aj pravidlá prípravy a zotavenia.

Prípravné činnosti

Nie každý muž má od prírody to šťastie, že mu narastie hrubý a dlhý penis. A ak dĺžka nie je dôležitá pre každé dievča v sexe, potom s tenkým priemerom penisu sa kvalita intímnych vzťahov výrazne zníži.Než začnete cvičiť, aby ste zväčšili svoju veľkosť, nezabudnite na pravidlá prípravy.

Účinnosť manuálnych cvičení na natiahnutie penisu závisí od súladu albuginey orgánu pokrývajúceho kavernózne telá. Aby ste to dosiahli, je dôležité nenútiť naťahovanie tkanív, správne pripraviť telo na cvičenie, inak sa nedá vyhnúť zraneniam a hematómom.

Poďme si prejsť hlavné body prípravy:

 1. Hygiena. Pred začatím procedúr sa musíte okúpať alebo osprchovať, aby bola pokožka pohlavných orgánov čistá a suchá. Všetko, čo príde do styku s orgánmi, treba aj umyť alebo vydezinfikovať.
 2. zahriať sa. Dôležitou podmienkou pre bezpečné naťahovanie tkaniva je normalizácia miestneho krvného obehu, zahriatie. Ak to chcete urobiť, môžete držať telo v teplej vode, urobiť obklad, ľahkú masáž hladiacimi pohybmi.
 3. Hydratačné. Aby trenie s pokožkou penisu nebolo sprevádzané podráždením, začervenaním, škrabancami a zraneniami, aplikuje sa lubrikant. Môže to byť jednoduchý intímny lubrikant na sex. Pre väčší efekt však odporúčame použiť špeciálne krémy alebo gély na zväčšenie penisu.
 4. Psychická pohoda. Pre produktívny tréning je potrebné pokojné prostredie, pretože morálna zložka ovplyvňuje ich účinnosť.
 5. Erekcia. Väčšina cvikov by sa mala vykonávať s polovzpriameným penisom alebo čo najtvrdšie. Aby ste to urobili, musíte masírovať kmeň, hlavu, aby ste sa vzrušili.

Aby ste zaznamenali pozitívnu dynamiku, nezabudnite vopred zmerať existujúce parametre člena. Zapíšte si počiatočné čísla a potom si pravidelne (napríklad raz za týždeň alebo mesiac) označujte nové úspechy, aby ste zistili, či vám tréning pomáha.

zahriať sa

Je možné začať vyučovanie bez tejto fázy? Určite nie! Zahrievanie svalov a tkanív je nevyhnutné na zlepšenie krvného obehu, zvýšenie ich elasticity a pružnosti.

Pred cvičením na zväčšenie penisu sa musíte osprchovať

Existuje mnoho spôsobov, napríklad:

 1. Ohrievač. Na uvoľnenie svalových kŕčov, zmiernenie bolesti existujú špeciálne vlhké vyhrievacie podložky. Predávajú sa v bežných obchodoch a lekárňach. Pomocou takéhoto zariadenia môžete ľahko a bez námahy zahriať svoj penis pred lekciami, aby ste ho zvýšili.
 2. ryžová ponožka. Rýchly a lacný spôsob, pri ktorom použijete bavlnenú ponožku, nevarenú ryžu a mikrovlnku. Nasypte do ponožky toľko obilnín, aby zostalo trochu voľného miesta. Zahrejte ju v mikrovlnnej rúre na 30-90 sekúnd, vložte do nej pohár vody, aby ryža absorbovala odparenú vlhkosť. Vďaka tomu si obilnina dlhšie udrží teplo. Omotajte palec okolo drieku svojho penisu.
 3. Teplý uterák. Namočte handričku do horúcej vody a potom ju úplne omotajte okolo penisu. Keď uterák vychladne, ponorte ho späť do vody. Vykonajte postup 10-15 minút, to stačí na zahriatie svalov a tkanív.
 4. Kúpeľ pre člena. V malej nádobe natiahnite horúcu vodu a držte falus v nej 10-20 minút. Pre najlepší účinok urobte kúpele so sódou, rôznymi bylinkami na urýchlenie miestneho krvného obehu.
 5. Sprcha. Pred každou lekciou si dajte teplú sprchu alebo kúpeľ, kombinujte hygienické postupy a štádium zahrievania tkanív.

Začnite cvičiť ihneď po zahriatí, inak teplo rýchlo zmizne.

Čím lepšie orgán zahrejete, tým bude pohyblivejší a flexibilnejší. Určené zdroje tepla používajte aj počas cvičenia. Počas fázy zahrievania nebude zbytočné mať ľahkú masáž, vykonajte ju s použitým nástrojom - vyhrievacou podložkou, ponožkou s ryžou, uterákom.

Aplikácia maziva

Na zväčšenie obvodu penisu existuje ďalšia dôležitá požiadavka - mazanie.Na sex môžete použiť klasický lubrikant, ktorý však zabezpečí len šmyk bez zranenia.Pre zvýšenie efektivity tréningu odporúčame špeciálne lubrikanty na zväčšenie penisu.

Pravidlá aplikácie:

 1. Prečo podať žiadosť?Krémy a gély na zväčšenie obsahujú bielkoviny, enzýmy, vitamíny a ďalšie užitočné látky na urýchlenie krvného obehu a zvýšenie elasticity pokožky. Komponenty budú pôsobiť vo vnútri, školenie - vonku.
 2. Ako použiť?Pred použitím si prečítajte pokyny od výrobcu, otestujte alergickú reakciu. Umyte telo, osušte uterákom. Priveďte penis k neúplnej erekcii 40-60%. Aplikujte zloženie lieku iba na trup a okamžite začnite cvičiť.
 3. Koľko aplikovať?Liek môžete použiť denne až 2-3 krát. Pozor, nepreháňajte to s aplikáciou, inak môžete vyvolať opačný efekt, alergie a podráždenie. Ale nešetrite, inak bude ďalší tréning na naťahovanie penisu vykonaný nasucho, čo spôsobí podráždenie a zranenie.

Moderná medicína nestojí na mieste, vyvinulo sa obrovské množstvo lubrikantov, krémov a gélov na úpravu tvaru a veľkosti penisu.

Pri výbere sa spoliehajte na zloženie, princíp účinku, odporúčania lekárov.

rotácia penisu

Pomocou rotačných cvičení môžete zvýšiť obvod trupu o niekoľko centimetrov navyše.

Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

 • priviesť orgán do erekcie so stavom 50 %;
 • rukami otočte hlaveň o 1 alebo 2 otáčky, pričom ju naťahujte smerom dopredu;
 • fixujte v tejto polohe asi pol minúty, potom uvoľnite orgán;
 • opakujte lekciu 10-15 krát pre 2-3 sady.

Ďalšou účinnou technikou na zvýšenie hrúbky falusu je dvojitá rotácia.Líši sa tým, že penis uchopíte za základňu aj blízko hlavy, potom vykonáte kruhové rotácie súčasne v opačných smeroch. Tu tiež nezabudnite zafixovať orgán na pol minúty, než ho uvoľníte do pôvodnej polohy.

Najprv trénujte podľa prvej opísanej metódy, aby ste si naplnili ruku a pripravili orgán na takéto manipulácie.

V 3-4 týždňoch môžete vyskúšať dvojité otáčanie so zvýšenou intenzitou mechanického pôsobenia. Pre nepripravený orgán môžu byť takéto pohyby nebezpečné pre zranenia.

stláčanie

Ďalším účinným cvičením na zväčšenie penisu je stláčanie. Autorom techniky je Aaron Kemmer, vývojár unikátnych techník zväčšovania penisu.

Princípy kompresnej techniky:

 • dosiahnutie erekcie o 50-75%;
 • OK-obvod penisu na báze dvoma prstami;
 • druhý OK-obvod prstami druhej ruky, ale v opačnom smere;
 • stláčanie penisu na 20-30 sekúnd;
 • počet opakovaní je 5.

Autor odporúča súbežne s takouto kontrakciou vykonávať Kegelove cviky, sťahovať a uvoľňovať pubococcygeálny sval. Tým sa výrazne zvýši účinnosť tréningu.

Robte toto cvičenie aspoň mesiac, aby ste upevnili výsledky.

trakcia

Tretím typom mechanického pôsobenia na penis na jeho zhrubnutie je trakcia. Cvičenia môžete vykonávať niekoľkými spôsobmi:

 1. Strečing s námahou. Prsteňom prstov uchopte základňu penisu a potiahnite dopredu smerom k hlave. V stave maximálnej trakcie fixujte na 5 sekúnd. Potom natiahnite orgán v rôznych smeroch, hore a dole, v každej polohe zotrvajte 5 sekúnd.
 2. Kruhová trakcia. Uchopte penis prstami jednej ruky a držte ho v napnutom stave 5 sekúnd. Teraz v tejto polohe pomaly otáčajte hlaveň proti smeru hodinových ručičiek. Opakujte až 25 rotácií v jednom tréningu.
 3. Trakcia v sede. Dostaňte penis do erekcie 40-50%, potom sa natiahnite smerom k konečníku. V tejto polohe si jemne sadnite zadkom na penis. Táto poloha vyvíja tlak na kavernózne telá.
 4. V-streč. Penis je v uvoľnenom stave, palcom a ukazovákom uchopte základňu hlavy. Pritiahnite hlavu k telu, vydržte 5 sekúnd. V tomto okamihu posúvajte prstom druhej ruky zo základne na hlavu a späť s tlakom.

Práca s "závažím"

Na ďalšie zaťaženie svalov penisu, čo spôsobuje ich aktívny rast, odporúčame použiť prostriedky na zaváženie. Na tento účel sa používa špeciálne zariadenie - vešiak. Jedna jeho časť je pripevnená k drieku penisu, ale nie k hlave, na druhú zaveste záťaž.Spočiatku bola technika predpísaná lekármi po operácii zväčšenia penisu.

Zariadenie umožňuje použiť záťaž ľubovoľnej gravitácie, meniť stupeň záťaže a trvanie odpruženia. Začnite s 0, 5 kg, aby ste sa vyhli zraneniu, postupne zvyšujte hmotnosť na 15 kg alebo viac. Začnite s niekoľkými minútami, postupne zvyšujte trvanie jedného tréningu na niekoľko hodín.

Technika je vhodná len pre skúsených mužov v otázke naťahovania penisu.

zotavenie

Ako v každej inej forme tréningu a športu, aj tu je pre dosiahnutie výsledku potrebný odpočinok.Hlavnou úlohou je obnova tkanív a svalov.Po ukončení tréningového kurzu, keď dosiahnete vrchol bez pridania na veľkosti, urobte si prestávku na 6-12 týždňov.

Až do konca vyučovania robte postupné znižovanie intenzity vyučovania.Optimálna frekvencia tréningu je 3x týždenne, zvyšok času nechajte tkanivá a svaly penisu zotaviť sa a rásť.

Záver

Zväčšiť objem penisu doma je celkom možné niekoľkými spôsobmi - rotáciou, kompresiou, naťahovaním tkanív. Ak chcete dosiahnuť výsledok, dodržujte pravidlá prípravy, obnovy. Minimálny kurz je 1 mesiac, maximálny je šesť mesiacov. Zaznamenajte všetky zmeny. Dávajte pozor na reakcie svojho tela, odmietajte techniky, ktoré spôsobujú bolesť a nepohodlie.